بیست چهارمین دوره مسابقات کمیته شائولین چوان فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

بیست چهارمین دوره مسابقات کمیته شائولین چوان فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران دربخش اقایان با حضور بیست استان از سراسر کشور و تعداد چهارصد شرکت کننده در دو بخش ساندا و تالو به میزبانی استان گیلان شهر کلاچای از تاریخ بیست چهارم شهریور بمدت دو روز برگزار گردید در پایان این دوره از مسابقات برگزیدگان اوزان در بخش تالو و ساندا بشرح ذیل موفق به کسب مدال و حکم قهرمانی گردیدند.


نونهالان ساندا مقام اول :

-24 کیلو  آران دهقانی (کردستان)

-27 کیلو  کارو کارگر (کردستان)

-30 کیلو  مادرین رستمی(کردستان)

-33 کیلو  علی کاظم پور(گیلان)

-36 کیلو  محمد طاها خزایی (کرج)

-39 کیلو  علیرضا شیرچی(مازندران)

-45 کیلو  محمدجواد بیگدلی (زنجان)

نونهالان ساندا مقام دوم :

-24 کیلو  سید مهدی خامسی (گیلان)

-27 کیلو  کیان خسروی(مازندران)

-30 کیلو  اشکان رنجبر(مازندران)

-33 کیلو   علی کاظم پور(گیلان)

-36 کیلو   ایلیا امیری (دزفول)

-39 کیلو    علی رضوی (مازندران)

-45 کیلو   حسین سلطانی (کرمان)

نونهالان ساندا مقام سوم و سوم مشترک :

-24 کیلو  محمد امین دین دار (مازندران) – علی حسین خانی (زنجان)

-27 کیلو  امیر محمد حداد (مازندران) – آرمین رحیم زاده (کردستان)

-30 کیلو  مرتضی بیگدلی (زنجان) – امیر محمد اسمعیلی شعار (فارس)

-33 کیلو   علیرضا یاوری(کرج) – عرفان رمضانی (مازندران)

-36 کیلو  محمدرضا زاده(گیلان) – حمیدرضا خدا بخشی (مازندران)

-39 کیلو   آرمین فرجی (کردستان) – علیرضا پناهی زاده (گیلان)

-45 کیلو   امیرعطا زاده بهادر (کرج)


نوجوانان ساندا مقام اول :

-28 کیلو  محمد صحت اذر(کرج)

-31 کیلو  کامبیز بهزادی(کرمان)

-34 کیلو  امیر حسین غلامی (کرمان)

37- کیلو  سعید بختیاری(قزوین)

-40 کیلو  محمد مهدی غلامی(کرمان)

-43 کیلو  عرفان مرادخانی(قزوین)

-46 کیلو  مهدی زاهد تبار(مازندران)

-48 کیلو  سیاوش صالح زاده(مهاباد)

-52 کیلو  عباس اسدی(اصفهان)

-56 کیلو  علی رضا روستا(گیلان)

-60 کیلو  یوسف مصطفی پور(مهاباد)

-65 کیلو  سینا کیش اینی(بوشهر)

نوجوانان ساندا مقام دوم :

-28 کیلو  شادمان پهلوانی(کردستان)

-31 کیلو  علی کریم ابادی(خراسان)

-34 کیلو  محمد ارمند(مهاباد)

-37 کیلو  محمد امین رسول پور(مهاباد)

-40 کیلو  محمد گلستانی(ارومیه)

-43 کیلو  فواد بیگزاد لو(کردستان)

-46 کیلو  رضا غیبی(دزفول)

-48 کیلو  مهدی سنایی(گیلان)

-52 کیلو  ماهان تقی زاده(کرج)

-56 کیلو  محمد رضا علیزاده(گیلان)

-60 کیلو  علی شورابی(نیشابور)

-65 کیلو  امیر حسین کاظمی(گیلان)

نوجوانان ساندا مقام سوم و سوم مشترک :

-28 کیلو  —–

-31 کیلو  امیر حسین گرجی(مازندران) – کامران شادی(نیشابور)

-34 کیلو  علیرضا ادیب(قزوین) – محسن غلامی(کرمان)

-37 کیلو  زانا صابری(کردستان) – سید کارو ولایتی(کردستان)

-40 کیلو  انصار فتحی(کردستان) – امیر رضا منتظری(گیلان)

-43 کیلو  محمد رضا ملکی(گیلان) – امیر ضا علی پور(مازندران)

-46 کیلو  امیر حسین شجاعی(تهران) – ارمین روحی(گیلان)

-48 کیلو  امیرحسین شیرزاد(مازندران)

-52 کیلو  محمد جواد حمزه نژاد(گیلان) – سجاد شیرزاد(گیلان)

-56 کیلو  محمد علی رویانیان(مازندران) – امیر سالار امیری(مازندران)

-60 کیلو  محمد مهدی محمدی(زنجان) – رضا خشنود

-65 کیلو  مهران عبدالهی(گیلان)


جوانان ساندا مقام اول:

-48 کیلو  امیرحسین نوری (قزوین)

-52 کیلو  سید علی معافی مدنی (مازندران)

-56 کیلو  محمد خانکشی (مازندران)

-60 کیلو  محمدرضا کرامندلی (گلستان)

-65 کیلو  علی موسوی (مازندران)

-70 کیلو  حسن لطفی (مازندران)

-75 کیلو  سامان حاجی زاده (گیلان)

-80 کیلو  محمد مصطفی پور (آذربایجان غربی)

جوانان ساندا مقام دوم:

-48 کیلو   عبداله رسول زاده (گیلان)

-52 کیلو   آرمان محمودی (کردستان)

-56 کیلو   حمید یزدانی (گیلان)

-60 کیلو   موسی الرضا گلچینی( مازندران)

-65 کیلو   نوید زمانی (کردستان)

-70 کیلو   علی چقندری (ارومیه)

-75 کیلو   سامان حاجی زاده (گیلان)

-80 کیلو   امیرحسین حسین زاده (مازندران)

جوانان ساندا مقام سوم و سوم مشترک:

-48 کیلو  مهدی صبوری (زنجان) – رضا حبیبی(دزفول)

-52 کیلو  محمدترکی (اصفهان) – حسین دانشور (گیلان)

-56 کیلو  امیرحسین صفری (قزوین) – امیرحسین حسینی(قزوین)

-60 کیلو  سعید عاشوری(گیلان) – امیر افتخاری (قزوین)

-65 کیلو  عرفان آرزومندی (کرج) – محتبی روستا (گیلان)

-70 کیلو  محمد حسام صمدی (قزوین)  –  محمد حسین نوزاده(مازندران)

-75 کیلو   ابوالفضل افکاری (یزد)

-80 کیلو  ——


بزرگسالان ساندا مقام اول:

-52 کیلو  ساسان حیدری (کردستان)

-56 کیلو  جابر ناصریان (گلستان)

-60 کیلو  علی محمدی (قزوین)

-65 کیلو  عقیل نور بخش (گیلان)

-70 کیلو  امیر حسین زارع(دزفول)

-75 کیلو  محسن شهبازی(قزوین)

-80 کیلو  امید محمد خانلو(قزوین)

-85 کیلو  حمید لادور(اصفهان)

-90 کیلو  امید خانعلی نژاد(گیلان)

+90 کیلو  رشید زبردست(گیلان)

بزرگسالان ساندا مقام دوم:

-52 کیلو  سهیل کرمی (قزوین)

-56 کیلو  محمد حیدری (خراسان شمالی)

-60 کیلو  محمد رضا مشایخ (گیلان)

-65 کیلو  حامد کرمی (زنجان)

-70 کیلو  میلاد مرادی(گیلان)

-75 کیلو  محسن شهبازی(قزوین)

-80 کیلو  محمد صادقی

-85 کیلو  امیر بلالی(گیلان)

-90 کیلو  سورنا حبیبی(مازندران)

+90 کیلو  حمید ایلداری(گیلان)

بزرگسالان ساندا مقام سوم و سوم مشترک:

-52 کیلو  مصطفی صبوری (زنجان)  – علی پور فتحی (گیلان)

-56 کیلو  مرتضی مروتی (قزوین) – حسین پنجعلی زاده (قزوین)

-60 کیلو  علی تمر (مازندران) – عرفان فاتحی نژاد (تهران)

-65 کیلو  ابوالفضل قربانی (دزفول) – مهرشاد رستمی (تهران)

-70 کیلو  امیر حسین خلیلی (ارومیه) – علی ربیعی (فارس)

-75 کیلو   صادق حیدری – یزدان ذلقی(تهران)

-80 کیلو  محمد منصور کراتی – فرزین پور نجفی(گیلان)

-85 کیلو  سینا خلیلی(ارومیه) – محمد مهدی نورالهی(یزد)

-90 کیلو  سید محسن حسینی(مازندران) – محمد پور حاجی(گیلان)

+90 کیلو  امید ابوالحسنی(مازندران) – موسی باقر سلیمی(گیلان)


نفرات برتر نونهالان تالو :

photo_2016-09-18_20-17-30
نفرات برتر نوجوانان تالو :

photo_2016-09-18_20-17-44

 

نفرات برتر جوانان تالو :

photo_2016-09-18_20-17-51

 

نفرات برتر بزرگسالان و پیشکسوتان تالو :

photo_2016-09-20_13-05-02

در پایان مسابقات  با برتري تيمهاي  آذربايجان غربي و گيلان و قزوين  خاتمه يافت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *